IRISH PUB "Pod Papugami" jest jednym z najstarszych krakowskich pubów i jednocześnie pierwszym oraz największym irlandzkim pubem w Krakowie. Lokal powstał w 1992 roku w XVI w. kamienicy, której wnętrza i wystrój stwarzają wyjątkowy klimat.

   Znajdziecie tutaj typowe irlandzkie piwa takie jak: Guinness, Kilkenny, Murphy’s oraz bogaty wybór innych piw. W barze poza wyśmienitymi gatunkami piwa oferuje się  również duży wybór whisky, wódek, likierów, ciekawe receptury drinków oraz wiele innych znakomitych trunków. Dodatkowo dla amatorów piwa proponujemy ”Poniedziałkowe Lanie ”. W ten dzień cena piwa spada aż o 30% i lejemy piwo na metry. W lokalu serwuje się również dania gorące min. pizza, makarony, burgery.

    W tle umila pobyt folkowa muzyka irlandzka i celtycka, rock albo muzyka filmowa, w zależności od sytuacji i okoliczności. Spotkać można tutaj rodowitych celtów oraz wielu ciekawych ludzi z całego świata. Przytulna atmosfera, miła obsługa sprawia, że chce się tutaj wracać :) 

 

   IRISH PUB "Pod Papugami" to idealne miejsce zarówno na spokojne rozmowy, jak również  szalone imprezy. Można pograć w bilard lub w darts’a, a także w doborowym towarzystwie obejrzeć transmisje meczy piłki nożnej, rugby czy innych wydarzeń sportowych. Na fanów sportu czekają dwa duże ekrany oraz kilka telewizorów plazmowych. Podczas transmisji gwarantujemy wyjątkową sportową atmosferę. Od czasu do czasu w pubie odbywają  się także koncerty irlandzkich zespołów folkowych na żywo.

   Organizowane są również zamknięte imprezy: wieczory kawalerskie lub panieńskie, spotkania firmowe i integracyjne.   W dolnej części lokalu w sali bilardowej znajduje się  również „dancfloor”, który wykorzystywany jest podczas eventów. Dodatkowo Irish Pub współpracuje z  RESTAURACJĄ INVITO www.invitopizza.pl, która zapewnia oprawę kulinarną organizowanych przyjęć, serwując dania kuchni włoskiej.

   Jeżeli lubisz irlandzkie klimaty, dobre piwo, ambitną muzykę, oryginalny wystrój, dopingujesz drużyny sportowe, grasz w bilard lub w darts`a, to powinieneś koniecznie odwiedzić IRISH PUB "Pod Papugami". Stali Klienci mogą liczyć na specjalne karty rabatowe, gwarantując stałe zniżki przez cały rok.

Z A P R A S Z A M Y !

IRISH PUB "Pod Papugami" uzyskał  Certyfikat Wysokiej Jakości piwa Guinness i wielokrotnie był nagradzany wyróżnieniami „The Best Place To Drink” !